نتایج جستجو برای عبارت :

خوابتو دیدم

همینو میدونم که من شدم وابستت
♪ ♥‿♥ ♪
منو این گوشیمو عکسای توی لامصب
♪ ♥‿♥ ♪
هرکی میبینه منو میگه که من دیوونم
♪ ♥‿♥ ♪
بعد این ثانیه ها بی تو من نمیتونم
♪ ♥‿♥ ♪
خوابتو دیدم روی ماهتو دیدم♪ ♥‿♥ ♪روی موهای افشون تو هی دست میکشیدم
منبع:guitarmusics.com
همینو میدونم که من شدم وابستت
♪ ♥‿♥ ♪
منو این گوشیمو عکسای توی لامصب
♪ ♥‿♥ ♪
هرکی میبینه منو میگه که من دیوونم
♪ ♥‿♥ ♪
بعد این ثانیه ها بی تو من نمیتونم
♪ ♥‿♥ ♪
خوابتو دیدم روی ماهتو دیدم♪ ♥‿♥ ♪روی موهای افشون تو هی دست میکشیدم♪ ♥‿♥ ♪
منبع: گیتار موزیک
امروز خوابتو دیدم خیلی خیلی طولانی .... 
مدت ها گذشته بود که خوابتو ندیده بودم !!!
نمیدونم خواب دیدن برای رفع دلتنگیه یا برای بیش تر دلتنگ شدن ... 
ولی در هر صورت تو خواب دیدنت هم برام قشنگه کاش طولانی تر بود و یا کاش بیدار نمیشدم ...

دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابتو دیدم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Khabeto Didam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهر
دانلود آهنگ مسعود صابری خوابتو دیدم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابتو دیدم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مسعود صابری باشید.
دانلود آهنگ مسعود صابری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Masoud Saberi called Khabeto Didam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ مسعود صابری به نام خوابتو دیدم
خوابتو دیدم روی ماهتو دیدم روی موهای افشون تو هی دست میکشیدماز خواب پریدم دیگه تصویر اون لحظه ی زیب
متن آهنگ جدید بهنام بانی با نام خوابتو دیدم
Behnam Bani Khabeto Didam Text Lyrics Music

دلم خیلی برات تنگ شدهخوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازمدلتنگم و بی تاب دیگهکارم شده هرشبهی میپرم از خوابهرچی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد رفتی گفتی بهم دنبالم هیچ جا نگردمنمو حال بدو من نمیدونم که چی انقد عوضت کرد...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی خوابتو دیدم
از موزیک من لذت ببرید ♫ دانلود اهنگ خوابتو دیدمو بازم دلتنگیم و بی تاب با صدای بهنام بانی به همراه شعر و بهترین کیفیت ♫
شعر : کارن موسوی | ملودی و تنظیم قطعه : حامد برادران
Download New Music BY : Behnam Bani | Khabeto Didam With Text And 2 Quality 320 And 128 O

متن آهنگ خوابتو دیدم بهنام بانی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی خوابتو دیدم
و حالا بشنوید و دانلود کنید موزیک جدید بهنام بانی عزیز رو با نام خوابتو دیدم همراه با تکست و کیفیت عالی
تنظیم کننده و آهنگسازی : حامد برادران

متن موزیک:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدم ♬♫♪خوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خواب…هرچی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد رفتی گفتی بهم دنبالم هیچ جا نگرد ♬♫♪منمو حال بدو من نمیدونم که چی انقد عوضت کرد …

هم اکنون از رسانه آپ آهنگ شنونده آهنگ خوابتو دیدم با صدای مسعود صابری با لینک مستقیم کیفیت اورجینال 320 و 128 به همراه تکست موزیک باشید
Download New Single Track Music Mp3  By Masoud Saberi – Khabeto Didam With two Quality And Direct Links With Text
دانلود آهنگ مسعود صابری خوابتو دیدم 
ترانه سرا و آهنگساز: هادی زینتی / تنظیم: شجاعت شفایی

ادامه مطلب
همین دیشب بازم خوابتو دیدم دانلود آهنگ از مهراد جم (رایگان و کیفیت عالی)
Ahang hamin dishab khabeto didam az mehrad jam
همین دیشب بازم خوابتو دیدم دانلود آهنگ از مهراد جم (رایگان و کیفیت عالی)
تورو دیده رد داده قلبم ...♪
نباشی میمیرم حتماً ...♪
آخه یه جایی از قلبموُ زدی ...♪
که نزده بود هیچکی قبلاً ...♪
دلم می خواد یه جای شیک و پیکو
تو باشی و تو باشی و من و یه موزیک هیتو ...♪
زبونم بگیره ...♪
بخوام بگم می خوامت
میمیرم من بگی بی تو ...♪
هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم ...♪
هم
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
ترانه : کارن موسوی ؛ موزیک و تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه خوابتو دیدم از بهنام بانی
دلم خیلی برات تنگ شده / خوابتو دیدم
خوابتو دیدم و بازم / دلتنگم و بی تاب دیگه

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام خوابتو دیدم
دانلود آهنگ خوابتو دیدم از بهنام بانی با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست موزیک از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Behnam Bani – Khabeto Didam
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم 
ترانه سرا: کارن موسوی / آهنگسازی و تنظیم: حامد برادران

ادامه مطلب
دانلود آهنگ های جدید بهنام بانی

دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدم …
خوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تاب دیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خواب
هرچی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد رفتی گفتی بهم دنبالم هیچ جا نگرد
منمو حال بدو من نمیدونم که چی انقد عوضت کرد …
این دل دیوونه بی تو نمیتونه وای دل تنگم رفت که برگرده اینا همش درده وای دل تنگم
نم بارون و خاطره هامونو دیگه تو نیستی هرجا وایسادم یاد تو افتادم دیگه تو نیستی
همه میگن بیخیال شو اگه رفت غصه نداره
دانلود اهنگ هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم همین دیشب بازم خوابتو دیدم (مهراد جم) کیفیت 320
دانلود اهنگ مهراد جم هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
دانلود هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
دانلود آهنگ مهراد جم شیک و پیک (هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم) | کیفیت ... دانلود آهنگ جدید مهراد جم شیک و پیک ♫ دانلود اهنگ تورو دیده ردداده قلبم ♫ آهنگ دلم میخواد یه جای شیکو پیکو از مهراد جم به همراه تکست و بهترین ...دانلود آهنگ مهراد جم به نام شیک و پیک - رز موزیک
[In reply to My music]
Mehraad Jam
Shiko Pik
#MehraadJam
تورو دیده رد داده قلبم 
نباشی میمیرم حتماً
آخه یه جایی از قلبموُ زدی
که نزده بود هیچکی قبلاً
تو باشی و تو باشی و من و یه موزیک هیتو
زبونم بگیره بخوام بگم می خوامت!
میمیرم من بی بی تو
هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
همین دیشب بازم خوابتو دیدم 
چشام قفلی زده بازم رو عکسات
نیاد روزی که چشماتو نبینم
میدونی چی اذیتم میکنه ؟
یه شبایی که دلم لک زده بود واسه دیدنت آرزو میکردم خوابتو ببینم یکم دلم آروم بگیره ولی دریغ از یک ثانیه تو خواب دیدنت 
از وقتی نیستی از وقتی فکرم و عقلم حالشون ازت بهم میخوره و نمیدونم دلم چه حسی بهت داره دارم یه شب در میون خوابتو میبینم 
دیشب خواب دیدم داشتیم وسایلمونو میبردیم تو خونه خودمون بچینیم 
خونمون انگار ته دنیا بود ولی انقد حالم خوب بود که حاضر بودم باهات تا ته دنیام بیام 
خونه رو که داشتیم تمیز میکردیم یهو د
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام شیک پیک
متن آهنگ شیک پیک مهراد جم
تو رو دیده رد داده قلبم
نباشی میمیرم حتما …♪
آخه یه جایی ، از قلبمو زدی …♪
که نزده بود هیچکی قبلا
♫♫♫
دلم می خواد یه جای شیک و پیکو …♪
تو باشی و تو ، باشی و من و یه موزیک هیتو …♪
زبونم بگیره
بخوام بگم میخوامت
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
میمیرم ، من بگی بی تو …♪
همین ، دیشب بازم خوابتو دیدم …♪
نیاد روزی که ، چشماتو نبینم
هنوزم
شبا به این امید میخوابم که خوابتو ببینم، مسخره ست نه؟تو شبا با فکر کی میخوابی؟وقتایی که بهم فکر میکنی حس میکنم، تپش قلب میگیرم، نباید اینجوری میشد، نه؟دلم تنگته رفیق، نیمه راه بودی ولی رفیق بودی، حالا تنهایی تا چند روز دیگه دهنشو باز میکنه و منو می‌بلعه، مطمئنم...
دیشب که داشتم عکسای گالری رو پاک میکردم چشمم خورد به اسکرین شات اولین عزیزمی که بهم گفته بود. برای دوست صمیمیم فرستاده بودم و ذوق کرده بودیم و لحن این پیام پنج حرفی رو تحلیل کرده بودیم. از آخرین عزیزمی که ازت شنیدم چند وقتی میگذره. می‌خوام خوابتو یه بار دیگه ببینم.
خوابتو دیدم و بازم، دلتنگمو بی تاب
دیگه کارم شده هر شب، هی میپرم از خواب
هر چی گفتم نرو واسه تو فرقی نکرد
رفتی گفتی بهم، دنبالم هیچ جا نگرد
منم و حال بدو من نمیدونم
چی اینقدر عوضت کرد
دل دیونه بی تو نمیتونه وای دل تنگم
رفت که برگرده اینا همش درده وای دل تنگم
نم بارونو خاطره هامونو دیگه تو نیستی
هر جا وایسادم یاد تو افتادم دیگه تو نیستی
همه میگن بیخیال شو اگه رفت غصه نداره
تو دلاشون ولی میگن حق داره بیچاره
تو که نیستی ولی بازم دوست داره قلبم
هر
دانلود گلچین آهنگ های دی ماه 98
منتخب بهترین و پربازدیدترین آهنگ های منتشر شده در دی 1398
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا آخر 13 دی ]

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما عزیزان
دانلود آهنگ های دی ماه 98 منتخب بهترینهااین پست رو تا آخر ماه دنبال کنید و بهترین آهنگهارو دریافت کنید.
+++
دانلود آهنگ بهنام بانی به نام خوابتو دیدم

دلم خیلی برات تنگ شده خوابتو دیدمخوابتو دیدم و بازم دلتنگم و بی تابدیگه کارم شده هرشب هی میپرم از خوابهرچی گفتم
دیشب خوابتو دیدم.همونقدر معصوم.همونقدر معصوم! با لحنی شگفت زده گفتی واقعا دارم درست میبینم؟بالاخره پزشک شدی؟و من با بغض گفتم تو زنده ای؟ پس این همه سال کجا بودی؟ چرا نبودی؟تا دوییدم بیام سمتت همه چیز محو شد و بین هیاهوی مردم ناپدید شدی. پیرهن سرمه ای تنت بود.با موهایی کوتاه.موقعی که رفتی موهات مث عیسا مسیح بلند و لخت و بور بود.
میدونی؟ آره حتما میدونی! مگه میشه تو چیزی رو ندونی؟ 
اما نمیدونم از کجا شروع کنم چی رو بگم چی رو نگم چطور بگم 
نمیدونم میشه هنوزم بگم من دیوانه وار عاشقتم
میشه بازم بگم من هنوزم خوابتو میبینم و مجنون شدم رفته
میشه من بازم فریاد بزنم بگم که چقدر از این دنیای نامرد دلگیرم که هیچی از تو قسمت من نشد جز حسرت عشقی عظیم
میشه بگم تمام عمرمو حاضرم بدم ولی یک لحظه نگاهم دریای نگاهتو بنورده
میشه من هنوزم از تو بنویسم
کیمیای زندگی من
دانلود ریمیکس شیک و پیک مهراد جم
download song Mehrad Jam >> ♬ Shiko Pik-remix ♬ >> Music streaming from wikimusic

تکس ریمیکس شیک و پیک مهراد جم

تورو دیده رد داده قلبم نباشی میمیرم حتماً
آخه یه جایی از قلبموُ زدی که نزده بود هیچکی قبلاً 
تو باشی و تو باشی و من و یه موزیک هیتو
زبونم بگیره بخوام بگم می خوامت
میمیرم من بگی بی تو هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
همین دیشب بازم خوابتو دیدم چشام قفلی زده بازم رو عکسات
نیاد روزی که چشماتو نبینم ه
وقتی خودت نیستی خوابتو میبینم  بیدار که میشم یه جوری دلم میلرزه و دلتنگ میشم تا نبینمت و بغلت نکنم و صداتو نشنوم آروم نمیگیرم
امشبم بیا واسم لالایی بخون بی هوش شم قشنگ
خواب بابارو دیدمآخ که چقدر دلتنگتم باباییهیچ وقت فکر نمیکردم به جز بابای خودم بابای یکی دیگه رو هم اینقدر دوس داشته باشم
لنتی تموم شه اینروزا دستمو بگیر بریم بهشتی که توش زندگی میکردیهیچ وقتم فکرنمیکردم به جز شهر خودم یه شهردیگه رو که قبلا اصلا ازش خوشم نمیومدم دوس داشته با
دیشب خوابتو دیدم دیوونه من
داشتیم قدم میزدیم، مث همیشه
سرد بود و دستای همو محکم گرفته بودیم
چشمات پر بغض بود
خودتو انداختی تو بغلم و محکم گرفتمت بین دستام
هم تو آروم شدی، هم من
ریه‌هامو پر کردم از عطرحضورت
جاری شدی در من
سرتو گرفتم بین دستام
نگاهم رو دوختم به صورت ماهت
پیشونیتو بوسیدم
مثل همیشه
و بیدار شدم
ای کاش این رویا هیچوقت تموم نمیشد
کاش اون روزا ادامه داشت تا ابد
تا .......
دلم خیلی تنگه واسه دیدنت
واسه بودنت، واسه همه چی
واسه قهرکردنات،

دانلود آهنگ جدید بهنام بانی به نام خوابتو دیدم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Behnam Bani Called Khabeto Didam
+ متن آهنگ خوابتو دیدم از بهنام بانی

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیکها ، دانلود موزیک کیفیت بالا ، دانلود آهنگها ، دانلود آهنگهای جدید ، موزیکهای جدید ، آهنگی جدید ، دانلود موزیکی جدید ، دانلود مداحی ها ، دانلود نوحه ها ، نوحه ها ، دانلود نوحه های جدید 
ادامه مطلب
زهرای بابا سلام

عمو می گفت فردای روز عید غدیر باز خواب دید. تو رو دیده بود تو یک دشت زیبای سرسبز پر از ساختمانهای زیبا شبیه قصر. همه آدمهای اونجا سالم بودند و نقص و ناراحتیی توشون مشاهده نمی شد. تو اونجا بدوبدو می کردی و باز همون زوج سفید پوش دنبالت بودند و به شدت مراقبت بودند. عمو می گفت آخر خوابش تو داد زدی که "من فرشته کوچک خدام. نیومدم که بمونم".
زن عمو می گفت: عمو که پا شد می گفت اگه اون دنیا این قدر قشنگه من می خوام همین الان بمیرم.

فرداشم ع
+ خوابتو دیدم ..یک روز قبل از تولدت ، دو شب قبل از مردنت .
+ پردیس عزیزم هیچکس نمیدونه من و تو چقدر با هم بودیم .. چقدر بودنمون کنار هم زیبا بود توی اون مدرسه لعنتی . امروز .. حالا که مردی خاطراتت یادم میاد غمگین تر از هر وقتی هستم .. نوشته هات رو که میخونم میفهمم چقدر دورم از اون زمان از اون خلوص و دیوانگی و پاکی. کاش بیشتر کنارت بودم ..کاش رهات نکرده بودم که برم یه جای دیگه برای پیشرفت یا هر چی..
+ فکر میکنم تو نزدیک ترین کسی هستی که تا الان مرگ اونو ازم
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
ابن حمزه طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
١١٧ / ٦ ـ ویصدق ذلك ما رواه جابر بن عبد الله ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : « ما اعتصى علیّ أهل مملكة قط إلاّ رمیتهم بسهم الله » قلنا : یا رسول الله ، وما سهم الله ؟ قال : « علیّ بن أبی طالب ، ما بعثته فی سریة قط إلاّ رأیت جبریل عن یمینه ، ومیكائیل عن یساره وملك الموت أمامه فی سحابة تظله ، حتّى یعطی الله لحبیبی النصر والظفر ».
رسول خدا صلى ال
خوابتو دیدم. لاغر بودی، از من بلندتر. موهات مشکی بود، لباسات یجوری بود انگار بهم ریخته ای. انگار عادت نداری اینجوری لباس بپوشی. ته ریشم داشتی یکم، ولی بازم انگار عادت نداری داشته باشی. تو من بودی یا من تو؟ کی بودی اصلا؟ همونی نیستی که دو بار خوابتو دیدم؟ اردلان نیستی؟ واقعی نیستی؟
چقدر گیج بودی. چقدر بهم میگفتن واقعیت چیه و چقدر من باورم نمیشد. میگفتن میخوای بخاطر من بری و دیگه نبینیم. میگفتن بهم زل میزنی. هی انکار هی انکار، وقتی اومدم بیرون ح
عرضم به حضورت که میدونی چقدر دنبالت بودم که پیدات کنم؟ چقدر بهت پیام دادم چقدر تو بیان دنبالت گشتم امروز بی حوصله و پکر تو مترو بودم یهو دیدم یه پیام از شماره تو اومده خیلی خوشحال شدم خیلی. چقدر خوابتو دیدم میدونستم داری روزای سختی رو میگذرونی چقدر به یادت بودم از ته دل و چقدر گشتم تا پیدات کنم. 
چی شد اصلا دعوامون شد؟ چی شد واقعا؟ هنوز خاطرات خوشمون زنده ست و خاطرات بدمون رو هرکاری میکنم یادم نمیاد.
گفتی دیشب اومدی وبلاگمو پیدا کردی و خوندی
دیدم چقدر ازم متنفری،
تنفر نه از روی اینکه دیگه نخوای منو ببینی،
تنفر واسه اینکه چرا بهت دروغ گفتم،
منو ببخش؛ منو ببخش اگه بهت دروغ گفتم، یقینا من لیاقت دوست داشتن تو رو ندارم و خودمم بهتر از هرکس دیگه ای میدونم.
با احساس شرمندگی از خواب بیدار شدم؛تو اینو نمیدونی ولی یقینا اگر روزی بفهمی من دیگه هرگز حتی نمیتونم اسمتو به زبون بیارم.
باید محو بشم از زمینی که قراره یک عمر شرمنده ی تو باشم.
منو ببخش ولی قول میدم دروغم به واقعیت تبدیل شه.
بهت قول م
برای دانلود بهترین آهنگ های ایرانی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی بر باد رفته به همراه متن
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم به همراه متن
دانلود آهنگ محمدرضا فروتن ژنتیک به همراه متن
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی عشق جنجالی به همراه متن
دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم به همراه متن
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام عادلانه نیست به همراه متن
آهنگ خوابتو دیدم از بهنام بانی
─────────────────────┤ ♩♬♫♪♭ ├─────────────────────
نسخه معمولی: 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت - دانلودحجم: 6.69 مگابایت
برای دیدن ری
دارم فکر میکنم به تنها آدمی که اهمیت نمیدم خودمم. فقط واسه خودمه که میگم عب نداره ناراحت بشه، اشکش دربیاد و هزار بار خم بشه. 
دیشب خوابتو میدیدم. خیلی واقعی بود. خیلی. اونقدر واقعی که وقتی بیدار شدم چشم بسته گوشیمو چک کردم. نبود. پیامی نداشتم. و همونجا دلم سوخت برای روان و ناخوداگاهم. 

میدونی؟ وقتی یه چیز ساده رو خواب میبینی، وقتی یه سری مسائل پیش و پا‌افتاده رو خواب میبینم خیلی دلم به حال خودم میسوزه. که یه چیزی تو گوشم میگه تو چیکار کردی با
اگه فکر کردن به اینکه من رفتم و دارم زندگیمو میکنم باعث میشه حالت خوب باشه، پس آره عزیزم، من رفتم، و دارم بی تو زندگیمو میکنم. خیلی خوبه حالم. هر لحظهٔ بیداریم بهت فکر نمیکنم. زندگیم شده عین قبل از اومدنت. انگار نه انگار تویی وجود داشتی. دیگه شبا خوابتو نمیبینم. دلهرهٔ ماموریتتاتو ندارم. منتظر دیدنت تو بلوار کشاورز نیستم. دلتنگت نیستم. وقتی رفیقم میپرسه «ینی هیچ آشنای مشترکی باهاش نداری که لااقل از حالش باخبر شی؟»، گریه نمیکنم. دیگه ادکلنتو ب
دانلود آهنگ مهراد جم شیک و پیک
Download New Music Mehrad Jam – Shiko Pik
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

مهراد جم شیک و پیک

تورو دیده رد داده قلبم نباشی میمیرم حتما
آخه یه جایی از قلبمو زدی که نزده بود هیچکی قبلا
تو باشی و تو باشی و من و تیکه هیتو
میمیرم من بگی بی تو
من هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
نیاد روزی که چشماتو نبینم
پخش با بهترین کیفیت از
 آهنگ بسیار زیبای شیک و پیک از مهراد جم
 دانلود آهنگ جدید مهراد جم شیک و پیک
در این ساعت سوپرایز ویژه ای برای شما داریم ♫ دانلود اهنگ دلم میخواد یه جای شیک و پیکو با صدای مهراد جم به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیکفا ♫
شعر : مهدی حسینی | ملودی : مهراد جم |  تنظیم قطعه ، میکس و مستر : مسعود جهانی
Download New Music BY : Mehrad Jam | Shiko Pik With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ شیک و پیک مهراد جم
تورو دیده؛ رد داده قلبم… نباشی؛ میمیرم حتماً●♪♫آخه یه جایی
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
محمد بن ابراهیم جوینی از علمای اهل سنت عمری روایت کرده است:
۱۷۳- أخبرنی شیخنا الإمام نجم الدین عثمان بن الموفق [الأذكانی] بقراءتی علیه، قلت له: أخبرك والدی شیخ الإسلام سعد الحق و الدین محمد بن المؤیّد الحموئی قدس اللّه روحه إجازة،قال:أنبأنا شیخ الإسلام نجم الدین أبو الجناب أحمد بن عمر الخیّوقی رضی اللّه عنه إجازة قال:أنبأنا محمد بن عمر بن علی الطوسی بقراءتی علیه بنیسابور، أنبأنا أبو العباس أحمد ابن أبی
وقتی ساعت ۴/۳۰صبح تازه تصمیم به خواب بگیری و تا یک ساعت پهلو به پهلو شدن تازه چشمات آماده ی خواب بشه و ببینی چشم بند جواب نمیده و زیرش حتما باید شال ببندی تا از زیرش نور نیاد و در بین همین شال بستن ببینی ساعت ۵/۳۰ شده و نخوابیدی ،تنها چیزی که میره رو اعصاب اینه که ساعت ۱۱ مامانت  به بهونه ی گرفتن کمرش بالای سرت بیاد  و بخاطر اینکه بلندت کنه دو قطره اشک چاشنی کارش کنه و تو برای تبدیل نشدن این قطرات به سیل مجبوری با همون ۵ ساعت خوابی که در دو روز گذ
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به یاد قدیم
Download New Music Mehrad Jam Be Yade Ghadim
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
تورو دیده رد داده قلبم / نباشی میمیرم حتما

مهراد جم به یاد قدیم
تورو دیده رد داده قلبم
نباشی میمیرم حتما
آخه یه جایی از قلبمو زدی که نزده بود هیچکی قبلا
تو باشی و تو باشی و من و تیکه هیتو
میمیرم من بگی بی تو
من هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم
همین دیشب بازم خوا
دانلود آهنگ جدید مهراد جم هواییتم
Download New Music Mehrad Jam – Havaeitam
مهراد جم هواییتم

دانلود آهنگ جدید مهراد جم هواییتم با لینک مستقیم

متن آهنگ هواییتم از مهراد جم

آخه نباشی دلم میگیره دلم بد به دل تو گیرهبدجوری کردی تو اسیرش افتاده تو دام تو نمیرهگیر داده قلبم به دلت تو با ما چیکار داریهوایی میکنی منو مگه مهره مار داریکوتاه نمیای و با چشات منو هوایی میکنی زیاداز اون شبی که خوابتو دیدم خواب به این چشا نمیادتو دلمو بردی از قصد به دلت گیر داده قلبم
صبح اولین صدایی که به گوشم می‌رسد، اولین صدای انسانی، صدای سعید هست. امروز صبح یک پیام صوتی یازده ثانیه‌ای داشتم که با لحن خیلی ملایم آدمی که روبروی دشت وسیعی نشسته به آرزو کردن می‌گفت "اوایل شب خوابتو دیدم که اومدی. بعد یهو کلید انداختی اومدی تو" کلمه به کلمه همین. ترکیب شاعرانه‌ای نیست. من اما توی تختم ذوب شدم. لحن بیشتر از صدا آمد و پیچید توی مغزم و من را هم با خودش پیچاند. نماز خواندم و توی تاریکی سحر داشتم به خوشبختی آن عصرهایی فکر می‌کر
دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش
Hamid Sefat – Shah Kosh
دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت320

همچنینین بخوانید:
دانلود نرم افزار عکس گرفتن از صفحه کامپیوتر
زنان روستایی در کنیا قربانی تجاوز و ختنه
متن آهنگ شاه کش حمید صفت
بگو هیشکی پشت عشقم بد نگه هرچند هرچی خاطره داریم از قبل پر پرهتوی مردادیم اما امشب از همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده این بار به جا بالا کف پایین شهرو برف زدهبابا منه تنها خوشگلم شب یلدائه بروچرا شبه صبح نم
توانایی کنترل بر نفس هنر بزرگیه،هیچ راهیم به جز ریاضت کشیدن نداره..
خشمتو کنترل کنی غمتو،علاقتو، ذهنتو، شهوتتو،خوابتو ،خوراکتو
درواقع مقوله آرامش و غم امور درونی هستن،یعنی آرامش مانا آرامشیه که در درون ساخته باشی..
این آرامش مانع از تحریکات بیرونی میشه.. یعنی حسی درونی که نه از محرک های بیرونی آسیب میبینه و نه سرگرم و خوش
که البته گفتم راهی به جز مخالفت با نفس نداره،
چجوری؟مثلا خوابت میاد خودتو مجبور کنی نصفه شب پاشی نماز شب بخونی..
یه غذای
به تازگی آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش منتشر شده است. در ادامه می توانید این آهنگ را دانلود کنید.

دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش 320
دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام شاه کش 128

متن آهنگ حمید صفت به نام شاه کش
بگو هیچکی پشت عشقم بد نگههرچند هرچی خاطره داریم أ قبل پرپرهتووی مردادیم اما امشباز همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده اینباربه جا بالا کف پایین شهرو برف زدهبابا منِ تنها خوشگلم شبِ یلدامه بروچرا شبِ صبح نمیشهچرا هرچی بهت م
دانلود آهنگ جدید مهراد جم دلمو بردی
آهنگ آخه دلم میگیره از مهراد جم با متن ترانه و کیفیت عالی
download: Mehraad Jam / Delamo Bordi

متن آهنگ دلمو بردی از مهراد جم:
آخه نباشی دلم میگیره…
دلم بد به دل تو گیره…
بدجوری کردی تو اسیرش…
افتاده تو دام تو نمیره…
گیر داده قلبم به دلت تو چیکار داری؟
روانی میکنی منو مگه مهره مار داری؟
کوتاه نمیایی و با چشات منو روانی میکنی زیاد!!
از اون شبی که خوابتو دیدم خواب به چشام نمیاد….
تو دلمو بردی از قصد…
به دلت گیر داده قلبم….
زهرا جان سلام
چندماه پیش وقتی یکی از دانشجوها از مشکل زندگیش برام گفت و این که لازمه زودتر کاراشو تموم کنه. براش از تو گفتم و این که اهل محل "ماما" میان پیشت و حاجت روا میشن.
چند وقت بعدش فکر کنم بعد عید غدیر و خوابهای عمو برام پیام فرستاد که خوابتو دیده. این طور نوشته بود
"
سلام آقای ... حالتون چطوره؟ خونواده خوبن ؟ عیدتون مبارک باشه جای زهراجان هم خالیه ..خداوند صبر عطا کنه من دیشب خوابشو دیدم .. روی تخت بیمارستان بود انگار بعد از حادثه بود اما ک
به تازگی موزیک ویدیو شاه کش از حمید صفت منتشر شده است که در ادامه می توانید این موزیک ویدیو را تماشا کنید.

دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 1080
دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 720
دانلود موزیک ویدیو حمید صفت - شاه کش با کیفیت 480

متن آهنگ حمید صفت به نام شاه کش (موزیک ویدیو)
بگو هیشکی پشت عشقم بد نگههرچند هرچی خاطره داریماز قبل پر پرهتوی مردادیم اما امشباز همه ی شبای زندگیم سردترهاگه تنت یخ زده اینبار به جا بالا کف پا
خانه
تک آهنگ
دانلود آهنگ مهراد جم به نام دلمو بردی
دانلود آهنگ مهراد جم به نام دلمو بردی
دانلود آهنگ جدید دلمو بردی از مهراد جم

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی دلمو بردی از مهراد جم

download new song from Mehraad Jam called Delamo Bordi

متن آهنگ دلمو بردی از مهراد جم

آخه نباشی دلم میگیرهدلم بد به دل تو گیره

بدجوری کردی تو اسیرشافتاده تو دام تو نمیره

گیر داده قلبم به دلت تو با ما چیکار داریهوایی میکنی منو مگه مهره مار داری

کوتاه نمیای و با
تا حالا شده به یکی خیلی نزدیک باشین ولی اون حتی تو زندگیتون هم نباشه؟ حس عجیبیه. یجوریه انگار اون همیشه کنارت نشسته و در عین حال اصلا نیست. جفتتون نگران هم میشین و به خودتون اجازه نمیدین ابرازش کنید، چون در نهایت میشه یه تلاش زیرپوستی برای ثابت کردن برتری، من حرف اخرو زدم پس اون باید قطع کنه که احساس نکنه باخته.
باخته؟ تو منو رها کردی که بتونی به زندگیت برسی. زندگی که میگفتی من خرابش کردم، هیچ صبر کردی که ببینی تو چه بلایی سر من اوردی؟ نه. نمیخ
رفیق و دوست خیلی فرق داره دوست میتونه همکار،همکلاسی یا هرکسی باشه ولی رفیق یه چیز دیگست!!!رفیق هرکسی نیست رفیق دنیاست❤
به افتخار3رفیق عزیزم که عاشقانه دوستشون دارم و آرزو میکنم به آرزوهاشون برسند و هزاران سال عمر با عزت و سلامتی و شادی داشته باشند❤
دوستدارتون:فاطمه
NILOFAR
FATEME
FARZANE
نیلوفر جون دوست بیانی عزیزم و بهترین دوست مجازیم که خیلی دوست دارم خیلی،با کلمات نمیتونم بگم اما همین و بدون که خیلی دوست دارمندیدمت صدات و نشنیدم ولی دوست دارم می
هنوز دلم واسه تو تنگ میشه
هنوز بی تو درگیر عذابم
ببین ساعت خوابیده اما، من از دوریت نمی تونم بخوابم.
تویه رویام تورو میبینم اینجا
که شاید ترس و تنهاییم بریزه
خودت نیستی ولی هم صحبت من
هنوزم قابِ عکس روی میزه
من شک ندارم نمیای دوریت میشه عادتم
از بس خیالم راحت از همه چی ناراحتم
خوابتو میبینم مدام این کار هر شب منه
بگو شبا تو خواب تو کی داره پرسه میزنه

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را د
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
برای دخترخاله ی کوچکم خواستگار اومده! یکی از بچه های دانشگاهش...
البته از وقتی دانشجو شده چندتایی خواستگار داشته که خاله به بهانه کم سن بودنش رد کرده و در نطفه خفه شدن!
وسط تموم این بهبوهه ها و اتفاقات...من کتاب میخونم....کتاب میخونم و در کنارش راهنماییش میکنم....کتاب میخونم و در کنارش میرم مطلب راجع به ازدواج و آگاهی و صحبت و ... سرچ میکنم و براش میفرستم....کتاب میخونم و توی ذهنم جسم کوچکش رو از نظر میگذرونم و میگم: برای ازدواج خیلی کوچیکه....کتاب میخ
به نظرتون سوفکل چی میتونه باشه؟ 
یه جور فیله مرغ سوخاری با سس مخصوص؟ 
یه جور بستنی سرخ شده؟ 
یه کلمه محلی به معنی دختر زیبای آتش‌پاره؟
یه برند مشهور در حوزه پوشاک؟
خیر جانم.
سوفکل قدرتمندترین نمایشنامه نویس قبل از میلاد در یونان بوده. هر دفعه باید بهت یادآوری کنم؟
نمیدونم چرا هر دفعه اسمشو میارم این تصویر میاد تو ذهنم.
در صورتی که دوستمون اینطوری بودن:
ایش. با این قیافت. لااقل میخواستن بسازنت صاف وایمستادی. همچینم به افق خیره شده که حالا بگی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فلزیاب